Update voor onze event portofoons

Bonnema Telecom Services heeft ons voorzien van een volledig geupdate set portofoons. Deze ICOM-portofoons zijn geprogrammeerd op onze eigen frequenties. In tegenstelling tot de vergunningsvrije portofoons leveren onze portofoons een sterk zendvermogen. Natuurlijk is iedere portofoon voorzien van een afstandsbediening en/of een headset.

We maken bewust de keuze voor Bonnema als leverancier en ICOM al merk. Beiden staan garant voor goede kwaliteit en service. Omdat wij de veiligheid van onze vrijwilligers én onze slachtoffers serieus nemen doen we geen concessies op het gebied van communicatiemiddelen.

Bij evenementen die een groot gebied bestrijken kunnen we beschikken over steunzenders om het gehele terrein portofonisch te dekken. Je moet immers wel kunnen helpen!